Закончено

Дата и время

Add to calendar
Пт 14 фев 22:00-06:00

Цена

Цена

500 грн

Адрес

SECRET PLACE TBA Не известен

В соцсетях

О событии

14.02.2020. Саме цього дня ви танцюватимете на вечірці True Music від Ballantine’s, куди H2D та Smailov везуть зірку і світову легенду nu-disco. Корифея чутливого ритму, музичної щирості та магії груву - єдиного та неповторного Тодда Тер'є.

Якщо б планета сучасного диско та диско-хаусу була плоскою вініловою платівкою, вона стояла би на трьох слонах-артистах. Один з них - Тер'є Олсен, він же Todd Terje. Хлопець із невеличкого норвезького містечка, який за останні десять років став одним із апологетів стилю. Розширивши його рамки та змусивши по новому зазвучати ностальгію за золотими часами.

Тер'є - винятковий майстер реміксів, ре-едітів та музичних колажів. Він наче професійний флорист збирає танцювальні букети із фрагментів культових хітів, сплітаючи їх із власним звучанням. Ось і рухається класичне американське диско в єдиному ритмі з балеаріком, фанком та R&B. А басова партія з увертюри до рок-опери Ендрю Ллойда Веббера "Ісус Христос - суперзірка" стає єдиним цілим із хітом турецької естради 70-тих років. Вся творчість артиста - грайлива авантюра, до якої може долучитись кожен, незалежно від віку, статі чи музичних уподобань. Де основа спілкування - звук, ритм і танець.

Ще змалку Тодд полюбив джазовий саунд і вивчав фортепіано у місцевій музичній школі. Але академічна програма видалась йому нудною. Особливо на бурхливому фоні першої половини 90-тих, коли у норвезькій глушині звідусіль лунали Prodigy, а консервативні національні радіостанції стрімко переформатовували ефір під танцювальний андеграунд.

Хлопець не залишився осторонь цього шаленства та створював хаусові і джанглові треки на домашньому комп'ютері. З жахливим, як пригадує Тер'є, результатом. Однак це допомогло краще зрозуміти основи композиції та власними вухами відчути процес творення музики. Далі була втеча з рідного міста до столиці, фізичний факультет в Університеті Осло, дружба з тепер легендарними Prins Thomas і Hans-Peter Lindstrøm. І чітке усвідомлення щирої любові до диско у всіх його проявах.

Любові, до речі, взаємної. Бо інакше важко пояснити ту легкість, з якою Тодд Тер'є бере культові “You Should Be Dancin” Bee Gees або "I Can't Help It" Майкла Джексона, перетворюючи їх на щось нове і абсолютно магічне. Створює культові ремікси на Roxy Music, Dolly Parton, Guns N' Roses, Hot Chip, Bombay Bicycle Club та Stevie Wonder. Продюсує культових рокерів Franz Ferdinand. А у 2014-му випускає "It's Album Time" - свою поки що єдину платівку, яку музична преса одностайно називає одним із найважливіших танцювальних релізів в історії.

Все, до чого торкається музикант, перетворюється на стихійний потік, що затягує у вир усю планету. І робить це так безтурботно і весело, що віриш і закохуєшся з першого ж такту.

Легендарний Тодд Тер’є, автор найкращої платівки цього десятиріччя, вперше приїжджає у Київ та повертає “золоту епоху диско” - чіпкі мелодії, дзвінка перкусія та божевільні танці до самого ранку. Та сама енергія та тусовочна романтика, за якою ми так скучили.

Тер'є привозить цей настрій за підтримки Ballantine's True Music. Це серія музичних івентів, які підтримують справжню, пристрасну, безкомпромісну музику, задають тренди, а не слідують ним.

Київ. 14-те лютого. Todd Terje. True Music. Любов.

 

Артисты

Todd Terje

Норвегия

ElectronicaNu Disco

Отзывы 0

Оставьте свой отзыв

Рядом с Todd Terje - True Music - 14.02.2020/ Secret Place, Kyiv

Через четыре дня
Techno | House | Electronica

Dog Days // HVLV

Дата и время

Add to calendar
Пт 14 авг 22:00-00:00
Electronica

Saturday Selector // HVLV

Дата и время

Add to calendar
Сб 22 авг 22:00-00:00
Electronica

Caribou / 16.08.2020 / Киев, Платформа арт-завод

Дата и время

Add to calendar
Вс 16 авг 19:00-07:00
Techno | House | Deep House | Tech-house | Experimental | Electronica

Brave! Factory Festival 2020

Дата и время

Add to calendar
Сб 22 авг 21:00 - Вс 23 авг 23:55
Techno | Techstep | House | Deep House | Electronic | Tech-house | Electronica | ON-LINE

Strichka Festival 2020

Дата и время

Add to calendar
Сб 12 сен 23:55-09:00

Подпишись на рассылку