О месте

UPark Festival – це головна музична подія та фестиваль нового для України формату, що стоїть разом із найліпшими європейськими аналогами та навіть конкурує з багатьма з них.

Але, перш за все, UPark - це музика. Фестиваль, на якому свої нові альбоми і кращі хіти представляють музиканти, яких сміливо можна віднести до найактуальніших артистів сучасності, а деяких з них навіть і до культових.

У 2016 році тисячі українських меломанів почули на НСК «Олімпійський» кращих музикантів останнього десятиріччя: Red Hot Chili Peppers, MUSE, HURTS, The Kills, Nothing But Thieves, Poets of the Fall, My Vitriol. Україна була представлена ​​двома гуртами – THE HARDKISS і молодої командою ШANA.

У 2018 UPARK фестиваль пройшов на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. Gorillaz, Massive Attack, Kaleo, Tove Lo, Young Fathers, ONUKA і YUKO – українська столиця вперше приймала таку кількість зірок і шоу світового масштабу в рамках однієї події. А завдяки використанню найкрутіших світло-візуальних технологій, сцена UPark Festival стала для України першим досвідом подібного рівня. Загальний масштаб музичних перформансів, які побачив Київ, вразив настільки, що, цілком можливо, для когось зі слухачів вони стали кращими лайвами в їх житті.

Отзывы 0

Оставьте свой отзыв

Рядом с UPark Festival

Компания
Лейбл
Промо-группа
Компания звукозаписи
Компания звукозаписи
Сообщества

Dub from the ground

(194) 965-93-11

Компания звукозаписи
Фестиваль
Компания

Подпишись на рассылку